Το MBA πιστοποιήθηκε από την Εθνική Αρχή Ανώτατης Εκπαίδευσης (ΕΘΑΑΕ)!

Ανακοινώνουμε ότι το MBA του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών έλαβε την πιστοποίηση από την Εθνική Αρχή Ανώτατης Εκπαίδευσης (ΕΘΑΑΕ)!

🔹 100% ανταπόκριση στα πρότυπα: Πλήρως σύμφωνο με τα υψηλότερα πρότυπα ποιότητας.🔹 Χωρίς Αδυναμίες: Κανένα σημείο που να χρειάζεται βελτίωση. 🔹 Σύνδεση με την Αγορά: Στενές συνεργασίες με κορυφαίους επαγγελματίες και οργανισμούς.🔹 Καινοτόμο Πρόγραμμα: Σύγχρονο και δυναμικό πρόγραμμα σπουδών, προσαρμοσμένο στις τελευταίες τάσεις και ανάγκες της αγοράς.

Στο MBA συνεχίζουμε να αναβαθμίζουμε την επιχειρηματική εκπαίδευση και να αγκαλιάζουμε την αλλαγή. Ελάτε μαζί μας σε αυτή την πορεία εξέλιξης!

Θερμές ευχαριστίες στον Πρύτανη του ΟΠΑ Καθηγητή Β. Βασδέκη, τον Διευθυντή του ΜΒΑ Καθηγητή Ε. Δεδούλη, στους συνεργάτες του Προγράμματος, Ν. Χρηστάκη, Α. Τουρίμπαμπα, Γ. Κουρέπη, Μ. Κοντού και Κ. Κάργα, τους/τις Καθηγητές/τριες Π. Αργουσλίδη, Α. Δράκο, Κ. Καραμάνη, Κ. Κασιμάτη, Κ. Λιονάκη, Ξ. Μαμάκου, Δ. Μανωλόπουλο, Β. Παπαδάκη, Δ. Σκαρμέα, Κ. Φραϊδάκη, τους/τις φοιτητές/τριες Δ. Καραβασίλη, Α. Μάργελο, Α. Μπογιατζή, Χ. Σωτηρόπουλο, Ν. Τσικνή, Κ. Τσιμπούκα και τους/τις αποφοίτους Θ. Αλλαγιάννη, Γ. Καπνιά, Κ. Κίσσα, Σ. Ξάφη, Κ. Πουρνάρα, Δ. Στούμπου, Ε. Τσαχουρίδη που με την αφοσίωση και την υποστήριξή τους συνέβαλαν σε αυτό το σπουδαίο επίτευγμα!