MBA Orientation Event

Το Σάββατο, 5 Οκτωβρίου, καλωσορίσαμε τους νέους φοιτητές του MBA σε μια μοναδική εκδήλωση στο Αστεροσκοπείο Πεντέλης!

Οι πρωτοετείς φοιτητές μας συμμετείχαν σε δυναμικές team-building δραστηριότητες, ενώ είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν μια σύντομη παρουσίαση του προγράμματος από τον Διευθυντή του ΜΒΑ, Καθηγητή Ε. Δεδούλη. Παράλληλα, οι εκπρόσωποι των δευτεροετών φοιτητών, κα. Α. Μπογιατζή και κ. Χ. Αντιβαλίδης, μοιράστηκαν τις δικές τους πολύτιμες εμπειρίες και συμβουλές.

Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον Managing Director της HP σε Ελλάδα και Κύπρο, κ. Ν. Χρηστάκη, για την παρουσία και την εμπνευσμένη ομιλία του, που επιβεβαιώνει έμπρακτα τη στήριξή του στη νέα γενιά ηγετών.

Ευχαριστούμε θερμά τον Δρ. Βαγγέλη Κολοκοτρώνη για την ξεχωριστή ξενάγηση στον χώρο του Αστεροσκοπείου και τη μοναδική εμπειρία παρατήρησης με το ιστορικό τηλεσκόπιο. Η γνώση και το πάθος του έκαναν την επίσκεψή μας πραγματικά ανεπανάληπτη.

Είμαστε ενθουσιασμένοι για το ταξίδι που ξεκινάει! Καλωσορίσατε στο MBA AUEB.