Τελετή ορκωμοσίας των αποφοίτων του ΜΒΑ (σειρά 2021- 2023)

Τα θερμότερα συγχαρητήρια στους αποφοίτους του MBA των τμημάτων πλήρους και μερικής φοίτησης της σειράς 2021-2023, των οποίων η τελετή ορκωμοσίας πραγματοποιήθηκε την Τρίτη, 4 Ιουνίου.

Στην εκδήλωση απηύθυναν χαιρετισμό ο Αντιπρύτανης Διεθνούς Συνεργασίας και Ανάπτυξης, Καθηγητής κ. Βασίλης Παπαδάκης, η Κοσμήτορας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων, Καθηγήτρια κα. Αγγελική Πουλημενάκου και ο Διευθυντής του ΜΒΑ, Αναπληρωτής Καθηγητής κ. Εμμανουήλ Δεδούλης
Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον επίτιμο προσκεκλημένο μας, κύριο Νίκο Χρηστάκη, Διευθύνοντα Σύμβουλο της HP σε Ελλάδα και Κύπρο, για την εμψυχωτική ομιλία του προς τους αποφοίτους μας.

Συγχαρητήρια επίσης στον Καθηγητή κ. Κώστα Καραμάνη και τον Καθηγητή κ. Κωνσταντίνο Κηρυττόπουλο για τα βραβεία διδασκαλίας που έλαβαν, βάσει των αξιολογήσεων των αποφοίτων.

Ευχόμαστε στους αποφοίτους μας καλή σταδιοδρομία και κάθε επιτυχία στο επαγγελματικό τους μέλλον!