Τελετή ορκωμοσίας των αποφοίτων του ΜΒΑ (σειρά 2020- 2022)

Τη Δευτέρα 12 Ιουνίου πραγματοποιήθηκε η τελετή ορκωμοσίας των αποφοίτων του ΜΒΑ (σειρά 2020- 2022).

Χαιρετισμό απηύθυναν ο Αντιπρύτανης Διεθνούς Συνεργασίας και Ανάπτυξης Καθηγητής Βασίλης Παπαδάκης, η Κοσμήτορας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Αγγελική Πουλυμενάκου και ο Διευθυντής του ΜΒΑ Αναπληρωτής Καθηγητής Εμμανουήλ Δεδούλης.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά την κυρία Ιωάννα Προκοπίου, CEO της Sea Traders S.A. για την εμπνευσμένη ομιλία της προς τους/τις αποφοίτους μας.

Συγχαρητήρια στον Αναπληρωτή Καθηγητή Δημήτριο Μανωλόπουλο και την διδάσκουσα Βασιλική Μπαγέρη για τα βραβεία διδασκαλίας που έλαβαν, όπως αυτά προέκυψαν από τις αξιολογήσεις των αποφοίτων.

Ευχαριστούμε το τμήμα Δημοσίων Σχέσεων του ΟΠΑ και το διοικητικό προσωπικό του ΜΒΑ για την άψογη διοργάνωση.

Ευχόμαστε στους/ στις αποφοίτους μας πολλά συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία!